zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

HISTORIA

Primavera Jastrzębia Góra to wyjątkowy obiekt wypoczynkowo-konferencyjny z bogatym zapleczem rekreacyjnym i SPA, który powstał w 2008. Mając na uwadze zadowolenie Gości oraz stałe podwyższanie jakości oferowanych usług, od samego początku staramy rozwijać się w zgodzie z potrzebami i sugestiami odwiedzających.

Nasz obiekt przeszedł znaczną transformację na przestrzeni dwunastu lat. Rozbudowaliśmy i unowocześniliśmy infrastrukturę, a także wprowadziliśmy wiele rozwiązań (często innowacyjnych w danym momencie), aby móc zaoferować szeroki zakres usług i jak najlepszy wypoczynek wszystkim Gościom.

Jako jedni z pierwszych w branży obiektów hotelowych i noclegowych stworzyliśmy dedykowaną przestrzeń zabaw dla dzieci „Playland” oraz salę do animacji (zaczynając od jednej małej sali z klockami, a następnie większej z zabawkami i basenem z piłeczkami). Obecnie prowadzimy również dla najmłodszych Mini-Przedszkole, posiadamy salon gier z automatami, zewnętrzne place zabaw oraz Zakątek Zwierzątek.

Pamiętamy okres, gdy nasze Wczasy Odchudzające oparte były na popularnej lata temu diecie dr. Bardadyna, a w ofercie aktywności był tylko poranny rozruch oraz zajęcia na basenie. Rozmowy z naszymi Gośćmi o ich oczekiwaniach i potrzebach, spowodowały, że (przy pomocy dietetyk klinicznej) wprowadziliśmy autorską dietę opartą na pro-zdrowotnych składnikach, poszerzyliśmy ofertę aktywności fizycznych o m.in. Zumbę, Nordic Walking, TBC, Pilates, a także zaprosiliśmy do regularnej współpracy Specjalistów od dietetyki, kosmetologii, fizjoterapii i psychologii.

Nasze nowoczesne centrum konferencyjne otwarte w 2018, to efekt dużego zainteresowania  organizacją spotkań biznesowych, konferencji oraz celebracji wydarzeń rodzinnych właśnie w Primavera Jastrzębia Góra. Klienci przez lata doceniali nasz profesjonalizm i umiejętności organizacyjne, a także duże walory obiektu i atrakcyjnej lokalizacji, dając nam sygnał do rozwoju. Zaczynaliśmy od kilku mniejszych sal konferencyjnych, a obecnie możemy pochwalić się 15 salami i jednymi z najbardziej przestronnymi przestrzeniami (największa sala ma 650 m2 wielkości i aż 6 m wysokości) nie tylko w regionie, a w całym Trójmieście!

Każdego roku przeprowadzane są prace modernizacyjne związane z podnoszeniem walorów estetycznych i użytkowych całego obiektu. Park Wodny ze Światem Saun o łącznej powierzchni 1000 m2, 29 profesjonalne wyposażonych gabinetów zabiegowych w Sand SPA Health & Beauty Institute, Kręgielnia „Camera Bowling” – to tylko część naszych atrakcji.

Co nas nieustannie inspiruje i motywuje do zmian? Opinie i sugestie naszych Gości, obserwacja trendów w branży oraz chęć bycia miejscem dającym radość, udany wypoczynek, wspaniałe wspomnienia oraz impuls do zadbania o swoje zdrowie, ciało i umysł.

Czuj się zaproszony…

Zarząd i Pracownicy Primavera Jastrzębia Góra

NASZA misja

Od wielu lat staramy się poznać potrzeby naszych Gości, a także pomóc im w realizacji indywidualnych celów: efektywnego odpoczynku, spędzenia niezapomnianego czasu z najbliższymi, odchudzania lub kompleksowego zadbania o siebie. Chcemy, aby pobyt w Primavera Jastrzębia Góra był czasem pełnym inspiracji i pozytywnych doświadczeń.

Działamy zgodnie z filozofią zrównoważonego stylu życia, która oparta jest na czterech filarach: odpowiedniej diecie, aktywności fizycznej, pielęgnacji ciała oraz dbałości o kondycję psychiczną. Wierzymy, że tylko kompleksowe podejście do zamierzonych celów i zmian, jakie chcą wprowadzić w życie nasi Goście, przyniesie długotrwały sukces.

Nasz zespół tworzą m.in. dietetycy, trenerzy, fizjoterapeuci, psychologowie i kosmetolodzy. Ich merytoryczna i praktyczna wiedza oraz wieloletnie doświadczenie pracy z innymi są ogromną wartością oferowanych usług.

PROGRAM EDUKACYJNY PRIMALIFE

PrimaLife to autorski program Primavera Jastrzębia Góra, którego ideą jest inspirowanie, motywowanie i przekazywanie wartościowej wiedzy na temat zdrowego stylu życia.

Zgodnie z naszą misją, dajemy możliwość kompleksowego zadbania o odpowiednią dietę, aktywność i ruch, pielęgnację ciała i rozwój duchowy.

PrimaLife to:
·       wartościowe wykłady i warsztaty ze Specjalistami,
·       rozbudowana infrastruktura obiektu umożliwiająca udział w wielu aktywnościach (np. Park Wodny ze Światem Saun, Sand SPA Health & Beauty Institute, Playland, siłownia),
·       różnorodne zajęcia fizyczne na świeżym powietrzu, na sali oraz w wodzie,
·       zdrowe i smaczne posiłki oparte na wartościowych produktach (a także możliwość skorzystania z diety redukcyjnej),
serwis internetowy primalife.pl, za pomocą którego, Goście mogą kontynuować pracę nad zdrowymi nawykami również we własnym domu!

ZESPÓŁ

Primavera Jastrzębia Góra to przede wszystkim zgrany zespół ludzi, którzy z pasją oraz profesjonalizmem wykonują swoje zadania, codziennie dbają o zadowolenie Gości oraz tworzą na miejscu przyjazną, rodzinną atmosferę.
Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami osób, które poznacie Państwo podczas pobytu w Primavera Jastrzębia Góra.

Nagrody i wyróźnienia:

Primavera Jastrzębia Góra nagrody

Jesteśmy dumni z tego, że inni nas doceniają. Oznacza to, że to co robimy z pasją i największym zaangażowaniem, odpowiada potrzebom i oczekiwaniom Gości. Dobrymi rzeczami należy się chwalić, a więc prezentujemy najważniejsze nagrody i wyróżnienia dla Primavera Jastrzębia Góra.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas