zadzwoń
rezerwuj
messenger

HISTORIA

Primavera Jastrzębia Góra to wyjątkowy obiekt wypoczynkowo-konferencyjny z bogatym zapleczem rekreacyjnym i SPA, który powstał w 2008. Mając na uwadze zadowolenie Gości oraz stałe podwyższanie jakości oferowanych usług, od samego początku staramy rozwijać się w zgodzie z potrzebami i sugestiami odwiedzających.

Nasz obiekt przeszedł znaczną transformację na przestrzeni dwunastu lat. Rozbudowaliśmy i unowocześniliśmy infrastrukturę, a także wprowadziliśmy wiele rozwiązań (często innowacyjnych w danym momencie), aby móc zaoferować szeroki zakres usług i jak najlepszy wypoczynek wszystkim Gościom.

Jako jedni z pierwszych w branży obiektów hotelowych i noclegowych stworzyliśmy dedykowaną przestrzeń zabaw dla dzieci „Playland” oraz salę do animacji (zaczynając od jednej małej sali z klockami, a następnie większej z zabawkami i basenem z piłeczkami). Obecnie prowadzimy również dla najmłodszych Mini-Przedszkole, posiadamy salon gier z automatami, zewnętrzne place zabaw oraz Zakątek Zwierzątek.

Pamiętamy okres, gdy nasze Wczasy Odchudzające oparte były na popularnej lata temu diecie dr. Bardadyna, a w ofercie aktywności był tylko poranny rozruch oraz zajęcia na basenie. Rozmowy z naszymi Gośćmi o ich oczekiwaniach i potrzebach, spowodowały, że (przy pomocy dietetyk klinicznej) wprowadziliśmy autorską dietę opartą na pro-zdrowotnych składnikach, poszerzyliśmy ofertę aktywności fizycznych o m.in. Zumbę, Nordic Walking, TBC, Pilates, a także zaprosiliśmy do regularnej współpracy Specjalistów od dietetyki, kosmetologii, fizjoterapii i psychologii.

Nasze nowoczesne centrum konferencyjne otwarte w 2018, to efekt dużego zainteresowania  organizacją spotkań biznesowych, konferencji oraz celebracji wydarzeń rodzinnych właśnie w Primavera Jastrzębia Góra. Klienci przez lata doceniali nasz profesjonalizm i umiejętności organizacyjne, a także duże walory obiektu i atrakcyjnej lokalizacji, dając nam sygnał do rozwoju. Zaczynaliśmy od kilku mniejszych sal konferencyjnych, a obecnie możemy pochwalić się 15 salami i jednymi z najbardziej przestronnymi przestrzeniami (największa sala ma 650 m2 wielkości i aż 6 m wysokości) nie tylko w regionie, a w całym Trójmieście!

Każdego roku przeprowadzane są prace modernizacyjne związane z podnoszeniem walorów estetycznych i użytkowych całego obiektu. Park Wodny ze Światem Saun o łącznej powierzchni 1000 m2, 29 profesjonalne wyposażonych gabinetów zabiegowych w Sand SPA Health & Beauty Institute, Kręgielnia „Camera Bowling” – to tylko część naszych atrakcji.

Co nas nieustannie inspiruje i motywuje do zmian? Opinie i sugestie naszych Gości, obserwacja trendów w branży oraz chęć bycia miejscem dającym radość, udany wypoczynek, wspaniałe wspomnienia oraz impuls do zadbania o swoje zdrowie, ciało i umysł.

Czuj się zaproszony…

Zarząd i Pracownicy Primavera Jastrzębia Góra

NASZA misja

Od wielu lat staramy się poznać potrzeby naszych Gości, a także pomóc im w realizacji indywidualnych celów: efektywnego odpoczynku, spędzenia niezapomnianego czasu z najbliższymi, odchudzania lub kompleksowego zadbania o siebie. Chcemy, aby pobyt w Primavera Jastrzębia Góra był czasem pełnym inspiracji i pozytywnych doświadczeń.

Działamy zgodnie z filozofią zrównoważonego stylu życia, która oparta jest na czterech filarach: odpowiedniej diecie, aktywności fizycznej, pielęgnacji ciała oraz dbałości o kondycję psychiczną. Wierzymy, że tylko kompleksowe podejście do zamierzonych celów i zmian, jakie chcą wprowadzić w życie nasi Goście, przyniesie długotrwały sukces.

Nasz zespół tworzą m.in. dietetycy, trenerzy, fizjoterapeuci, psychologowie i kosmetolodzy. Ich merytoryczna i praktyczna wiedza oraz wieloletnie doświadczenie pracy z innymi są ogromną wartością oferowanych usług.

PROGRAM EDUKACYJNY PRIMALIFE

PrimaLife to autorski program Primavera Jastrzębia Góra, którego ideą jest inspirowanie, motywowanie i przekazywanie wartościowej wiedzy na temat zdrowego stylu życia.

Zgodnie z naszą misją, dajemy możliwość kompleksowego zadbania o odpowiednią dietę, aktywność i ruch, pielęgnację ciała i rozwój duchowy.

PrimaLife to:
·       wartościowe wykłady i warsztaty ze Specjalistami,
·       rozbudowana infrastruktura obiektu umożliwiająca udział w wielu aktywnościach (np. Park Wodny ze Światem Saun, Sand SPA Health & Beauty Institute, Playland, siłownia),
·       różnorodne zajęcia fizyczne na świeżym powietrzu, na sali oraz w wodzie,
·       zdrowe i smaczne posiłki oparte na wartościowych produktach (a także możliwość skorzystania z diety redukcyjnej i cateringu dietetycznego PrimaFood),
serwis internetowy primalife.pl, za pomocą którego, Goście mogą kontynuować pracę nad zdrowymi nawykami również we własnym domu!

ZESPÓŁ

Primavera Jastrzębia Góra to przede wszystkim zgrany zespół ludzi, którzy z pasją oraz profesjonalizmem wykonują swoje zadania, codziennie dbają o zadowolenie Gości oraz tworzą na miejscu przyjazną, rodzinną atmosferę.
Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami osób, które poznacie Państwo podczas pobytu w Primavera Jastrzębia Góra.

Nagrody i wyróźnienia:

Primavera Jastrzębia Góra nagrody

Jesteśmy dumni z tego, że inni nas doceniają. Oznacza to, że to co robimy z pasją i największym zaangażowaniem, odpowiada potrzebom i oczekiwaniom Gości. Dobrymi rzeczami należy się chwalić, a więc prezentujemy najważniejsze nagrody i wyróżnienia dla Primavera Jastrzębia Góra.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas