zadzwoń
rezerwuj
messenger

Oferta archiwalna

Primavera Food Days 1

PRIMAVERA FOOD DAYS – EVENT KULINARNY W PRIMAVERA JASTRZĘBIA GÓRA – 25/26.04.2019

PRIMAVERA FOOD DAYS to dwudniowy event gastronomiczny o wyjątkowej formule, która łączy ze sobą:
– dwa prestiżowe konkursy kulinarne
– przestrzeń wystawienniczą
– networking
– sale warsztatowo – wykładowe
– strefę systemu Primalife
– uroczystą galę wieńczącą najlepsze wydarzenie gastronomiczne w Polsce Północnej
To, co robimy wynika z miłości do jedzenia, do gości, do poszerzania kulinarnych horyzontów. Jedzenie jest w centrum uwagi wszechświata, a szefowie kuchni stają się superbohaterami dla społeczeństwa. Chcemy zrobić wszystko, aby kulinarne szaleństwo trwało w nieskończoność. Pragniemy rozwijać branżę gastronomiczną w Polsce Północnej i promować pomorskie możliwości kulinarne.

DLACZEGO WARTO PRZYJECHAĆ?
– dwa dni emocjonujących wrażeń kulinarnych na najwyższym poziomie
– obecność autorytetów kulinarnych dostępnych dla odwiedzających
– sale warsztatowo-wykładowe dla pracowników i pasjonatów branży kulinarnej
– primalife system zaprasza na lifestylowe prelekcje propagujące filozofię zdrowego stylu życia oraz do swojej strefy gdzie specjaliści takich dziedzin jak dietetyka, psychologia, aktywność i pielęgnacja przygotowali wyjątkowe atrakcje dla odwiedzających
– warsztaty kulinarne
– poczęstunki w strefie targowej
– degustacje alkoholi
– konkursy z nagrodami
– spotkanie z kulinarną gwiazdą Polski
– przestrzeń grillowa
– uroczysta gala na kończenie Primavera Food Days

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ PARNETREM/ WYSTAWCĄ/ SPONSOREM WYDARZENIA?
1. Primavera Food Days poza zdrową rywalizacją kulinarną to miejsce spotkań dla branży gastronomicznej. Na wydarzeniu będą obecni: właściciele biznesów gastronomicznych, sieci handlowe, hurtownicy, firmy spożywcze, regionalni producenci, marki kulinarne, szefowie kuchni z najlepszych restauracji, goście zainteresowani ofertą branży gastronomicznej i gość specjalny: jedna z największych kulinarnych gwiazd Polski!
2. Udział w warsztatach i wykładach, na których najlepsi specjaliści z branży zdradzą jak osiągnąć sukces na tym wysoce konkurencyjnym rynku i nauczą jak w prosty sposób zamienić pasję w dochodowy biznes.
3. Promocja marki na materiałach marketingowych eventu
4. Promocja marki w zaangażowanych mediach
5. Promocja marki na kanałach społecznościowych Primavera Jastrzębia Góra oraz Primalife
6. Zaproszenie na uroczystą galę branżową
7. Zdjęcia z eventu do wykorzystania w celu promocji marki
8. Możliwość prowadzenia prelekcji

PRIMAVERA FOOD DAYS – OPIS KONKURSÓW KULINARNYCH

25.04.2019
II TURNIEJ PRIMA ZDROWIE
Primavera chcą sprostać oczekiwaniom coraz bardziej świadomych Gości, dynamicznie rozwija swoją kulinarykę w stronę zdrowia, dlatego oparliśmy na tej idei konkurs, który ma na celu wyłonienie spośród uczniów szkół gastronomicznych talentów, które w przyszłości będą reprezentowały zdrowe oblicze gastronomii. W tym roku tematem przewodnim będą ryby morskie.

26.04.2019
XVI POMORSKIE POTYCZKI KULINARNE
Dorsz Bałtycki – to temat i zadanie konkursowe uczestników XVI już edycji Pomorskich Potyczek Kulinarnych. W tym roku organizator postawiliśmy na to, aby było zdrowo, świeżo i przede wszystkim lokalnie! Kucharze, którzy wezmą udział w konkursie będą musieli przygotować danie główne (6 porcji) i będą mieli na to 1 godzinę 30 minut. Do konkursu zakwalifikowanych zostanie 12 kandydatów wśród zgłoszonych kucharzy pracujących na co dzień w lokalach gastronomicznych, bez względu na rodzaj lokalu i lata praktyki w zawodzie. Uczestników obu konkursów oceni profesjonalne jury gwarantujące zachowanie wysokiego poziomu konkursu. Zwycięzcy XVI Pomorskich Potyczek Kulinarnych ogłoszeni zostaną po konkursie 26 kwietnia podczas uroczystej, wieczornej Gali w sali bankietowej Primavera Jastrzębia Góra. Organizatorem konkursu jest Dariusz Gwiazda, szef kuchni Primavera Jastrzębia Góra a gospodarzem eventu Primavera Jastrzębia Góra. Pomorskie Potyczki Kulinarne to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów w Polsce. Uczestnicy konkursu będą mogli się ubiegać nominację do Kulinarnego Pucharu Polski 2019.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas