zadzwoń
rezerwuj
messenger

RÓWNOWAGA W DZIAŁANIU

Jak osiągać sukcesy i ponad przeciętną efektywność w pracy, pozostając jednocześnie w zgodzie ze sobą?
Eksperci są zgodni - zdolność zdrowego balansowania między pracą a sferą prywatną pozwala człowiekowi nie tylko być w życiu bardziej spełnionym i szczęśliwszym, ale i bardziej wydajnym w pracy.

Jak radzić sobie z nadmiarem obowiązków i zachować zdrowie fizyczne i psychiczne?

Zachowanie równowagi pomiędzy pracą, a życiem osobistym przynosi wiele korzyści dla pracownika oraz przedsiębiorstwa:

Większa skuteczność

Dbałość o balans pomiędzy pracą a rodziną zwiększa efektywność i twórcze działanie pracowników pod presją czasu, w sytuacjach stresowych czy rozmowach z trudnymi klientami.

Siła spokoju

Harmonia w życiu osobistym i zawodowym wpływa na skupienie, zaangażowanie, spokojne przedstawianie swoich racji i jeżeli jest taka konieczność – na przyjmowanie konstruktywnej krytyki.

Mniejsza ilość zwolnień lekarskich

Wprowadzanie work-life balance do miejsca pracy przyczynia się do zmiany wskaźników absencji i zwolnień lekarskich, a co za tym idzie pracodawca może jeszcze bardziej polegać na zespole.

Szybka regeneracja

Spełniony pracownik potrafi panować nad negatywnymi emocjami, zarządzać energią, podejmować wyzwania i działać skutecznie bez uszczerbku na zdrowiu w trudnych sytuacjach.

Psychologia

Nasza psycholog specjalizuje się w zwiększaniu satysfakcji z życia prywatnego i zawodowego. Prowadzi w Primavera warsztaty m.in. PSYCHOLOGIA W BUDOWANIU ZDROWYCH NAWYKÓW, CZYLI NASTAW SIĘ NA DZIAŁANIE oraz ulubiony temat zestresowanych managerów WYKŁAD Z ELEMENTAMI WARSZTATU „O STRESIE BEZ STRESU – ROZMAWIAMY I ĆWICZYMY”

Oddech

Jako jedyni mamy STREFĘ TLENOWĄ BREATH GYM i oferujemy m.in. trening autogenny Schultza, relaksację Jacobsona, metodę dr Butejko oraz medyczną komorę hiperbaryczną. To wszystko dlatego, że prawidłowe oddychanie może odmienić Twoje zdrowie. Czy Twój układ oddechowy jest w dobrej formie?

Sand Spa Health&Beauty Institute

Zrelaksuj się, odpocznij, znajdź czas dla siebie. Zaufaj doświadczeniu naszych terapeutów, najnowszym osiągnięciom kosmetologii i naszej filozofii. Oprócz wielu zabiegów, dzięki, którym odzyskasz równowagę, musisz spróbować floatingu. Jest to niezapomniane przeżycie, które odcina od świata i sprawia, że człowiek czuje się jak nowonarodzony.

Aktywność

Mamy bogaty program sportowy, który nie pozostawiają miejsca nudę. Spośród proponowanych aktywności każdy znajdzie coś, co sprawia mu frajdę i odpowiada jego kondycji. Nasi trenerzy otaczają grupę troskliwą opieką i dbają o motywowanie i trenowanie w inspirującej atmosferze.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas