zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

Integracja dzienna

PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA

 

 

 

Któż z nas, choć raz w życiu, nie chciałbym wybrać się w Podróż Dookoła Świata… zapraszamy do zabawy – uczestnicy imprezy połączeniu w 6 zespołach wezmą udział w tej niesamowitej wyprawie. Każda z drużyn na swojej strasie napotka 6 stacji – każda symbolizująca odmienna kulturę lub zwyczaj panujący w danym kraju.
Na każdym z punktów odbędą się zajęcia warsztatowe pełne wspólne zabawy i integracji!

REAKCJA ŁAŃCUCHOWA

 

 

 

 

Reakcja łańcuchowa to projekt, który angażuje uczestników – końcowy efekt przerośnie Wasze oczekiwania! Co będzie Waszym zadaniem? Zbudowanie jednej wielkiej konstrukcji przyczynowo – skutkowej. Integracja uczestników gwarantowana.

INTEGRACJA NA PLAŻY

 

 

 

 

Morze i plaża to nasze największe atuty – obowiązkowo należy to dobrze wykorzystać! Przygotujemy dla Państwa szereg atrakcji, dla których bazą będzie plaża. Uczestnicy połączeni kilka zespołów wezmą udział w kilkunastu konkurencjach integracyjnych. Zapraszamy!

GPS TREKKING

 

 

 

 

Uwaga! Uwaga! Akcja rywalizacja – integracja – świetna zabawa! Grupa uczestników będzie połączona w kilka drużyn, które podczas zabawy będą ze sobą walczyć o zwycięstwo. Namierzamy kurs na SUKCES!

REJSY EKSKLUZYWNYMI ŁODZIAMI MOTOROWYMI

 

 

 

 

RIB Nautica 29 RIB NAUTICA 29 – jest to flagowa jednostka z amerykańskiej stoczni NAUTICA. RIB IDEA 2000 IDEA 2000 – to wyjątkowa koncepcja połączenia przyjemności użytkowania łodzi luksusowej o małej wadze i łatwości manipulowania łodzi hybrydowej. Poczuj się kapitanem podczas tej ekscytującej podróży i poczuj wiatr we włosach!

SKUTER WODNY

 

 

 

 

To urządzenie sprawi, że morska integracja nabierze innego znaczenia!
YAMAHA SJ 700 freestyle. Superlekka konstrukcja, niewiarygodne przyspieszenie, doskonała zdolność wchodzenia w ciasny skręt i ogromne rezerwy mocy, zapewnione dzięki płynnemu i wszechstronnemu, stworzonemu z myślą o wyścigach, 2-suwowemu silnikowi. Kto z Was będzie miał odwagę na ten ryzykowny a zarazem ekscytujący krok?

ROZGRYWKI PAINTBALL

 

 

 

 

Rozgrywki drużynowe paintball – Połącz szachy i zabawę w policjantów i złodziei, pomyśl, że jesteś komandosem, dodaj szczyptę adrenaliny i dobrego humoru – i już masz receptę na wyśmienitą zabawę i emocje, których nigdy nie zapomnisz !!!
Niesamowite wrażenia dla całego zespołu murowane – taka rozrywka to idealnie rozwiązanie, aby Twój zespół poczuł się zrelaksowany oraz zmotywowany.

MEGA ARENA SPEEDBALLOWA/PAINTBALLOWA

 

 

 

 

Gigantyczna hala speedballowa /paintballowa (ponad 450 metrów kwadratowych) – przygotuj się na niepowtarzalne wrażenia! Jej gigantyczne rozmiary i niepowtarzalny wygląd nie pozwolą nikomu przejść obok niej obojętnie.

HOLOWANIE ZA ŁODZIĄ MOTOROWĄ

 

 

 

 

Morze to idealne miejsce na tego typu atrakcje – Narty wodne, Wakeboard, Wakeskate. Czego chciałbyś spróbować? Niezależnie od tego co wybierzesz – gwarantujemy Ci, że będziesz zachwycony!

OLIMPIADA NA WESOŁO!

 

 

 

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w fantastycznej zabawie, podczas której przeniesiemy się na arenę olimpijskich zmagań. Podczas wielu zabaw wyłonimy najlepsze zespoły i najwaleczniejszych zawodników!

QUADY

 

 

 

 

Profesjonalne Quady – wszędołazy, ATV, czterokołowce to wszystko określenie tej samej maszyny niezwykle sprawnej w terenie Limuzyna terenowa – HUMMER H2 – Kanciaste kształty, hektolitry chromu, wielkie felgi oraz potężne, mruczące silniki w układzie widlastym. Segway X2 Adventure SEGWAY X2 ADVENTURE jest to druga generacja tego wyprzedzającego swoje czasy urządzenia.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas