zadzwoń
rezerwuj
messenger

Nasza filozofia

W Primaverze wierzymy, ze w życiu najważniejsza jest równowaga - zarówno w życiu codziennym,jak i w biznesie. Dbamy jednocześnie o komfort uczestników konferencji poprzez nowocześnie i dogodnie wyposażone Centrum Konferencyjne oraz doskonale skonstruowane menu konferencyjne podnoszące wydajność i dodające energii , jak i ich wypoczynek po zmaganiach w Parku Wodnym, Spa czy podczas warsztatów z psychologiem i dietetykiem. W naszej ofercie znajdziecie szereg warsztatów i wykładów oraz pakietów - abyście zachowali work-life balance.

Przy udziale profesjonalistów z takich dziedzin, jak dietetyka, sport, fizjoterapia, rehabilitacja, psychologia oraz kosmetologia, stworzyliśmy filozofię zrównoważonego stylu życia PrimaLife.

Dzięki niej, w swoim programie pobytu, znajdziesz specjalnie skomponowaną dietę, różnorodne zajęcia sportowe, dostęp do udziału w warsztatach i wykładach ze specjalistami, a także możliwość skorzystania z bogatej oferty zabiegów pielęgnacyjnych, relaksacyjnych, kosmetycznych i zdrowotnych.

Idea

Ideą spotkania biznesowego jest zarówno zrealizowanie celów biznesowych, jak i budowanie relacji w zespole

MISJA

Primavera Jastrzebia Góra to miejsce, gdzie działamy kompleksowo – nasza misja to zadowolenie gości, niezależnie od tego, w jakim celu do nas przyjeżdżają.

PrimaFoods

Jedzenie to istotna sprawa -dlatego w Primavera wybraliśmy 16 kluczowych składników, które są najcenniejsze dla Waszego zdrowia

Zdrowy styl życia gdziekolwiek jesteś.

Platforma internetowa

www.primalife.pl
wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas